Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știrile Pro TV →Un CEO din Danemarca și-a dat demisia, iar acum compania funcționează fără șefi. Peste 500 de angajați iau împreună deciziile
Notele editorului
La un operator danez al uneia dintre cele mai mari rețele de stații de încărcare pentru mașini electrice, directorul general a decis să își facă practic funcția redundantă – iar acum peste 500 de angajați împart responsabilitatea deciziilor.
Citește și aceste articole
Antena 3 CNN
O companie a renunțat complet la șefi. Toți cei peste 500 de angajații iau împreună deciziile
18 iunie 2026
Gorjeanul
Trufelea, propus să fie șef peste Complexul Energetic Oltenia. Petroniu, în directorat
10 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

