Vlad Popescu Piedone, primarul Sectorului 5, anunță că a mobilizat astăzi echipele de la Salubrizare Sector 5 și Amenajare Edilitară S5 pentru a interveni în zona Iacob Andrei. Au fost desfășurate operațiuni de igienizare, măturare și spălare a carosabilului dar și întreținerea spațiilor verzi și toaletarea arborilor. CURĂȚĂM STRĂZILE SECTORULUI 5! În urma numeroaselor sesizări […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →