Curtea de Apel Cluj le-a dat dreptate taximetriștilor: procesul cu Primăria Cluj privind benzile de autobuz se reia de la zeroAsociația de Monitorizare Taxi Transilvania (AMTT) a obținut o victorie importantă în instanță în litigiul pe care îl poartă de mai mulți ani cu Primăria Cluj-Napoca privind accesul…
Primăria lui Boc pierde o bătălie importantă în instanță cu taximetriștii clujeni, pentru accesul pe benzile de autobuz: „Se reia procesul de la ZERO!”
Notele editorului
Curtea de Apel Cluj le-a dat dreptate taximetriștilor: procesul cu Primăria Cluj privind benzile de autobuz se reia de la zeroAsociația de Monitorizare Taxi Transilvania (AMTT) a obținut o victorie importantă în instanță în litigiul pe care îl poartă de mai mulți ani cu Primăria Cluj-Napoca privind accesul…
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

