Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știrile Pro TV →O femeie din Suceava, condamnată la 16 ani de închisoare după ce și-a ucis nou-născutul. Decizia este definitivă
Notele editorului
O femeie din județul Suceava care și-a omorât bebelușul imediat după naștere, a fost condamnată la 16 ani de închisoare pentru omor calificat. Decizia Curții de Apel Suceava este definitivă.
Citește și aceste articole
PresaSM
VERDICT: crimă în Satu Mare! O femeie (50 ani) și-a ucis iubitul (53 ani) cu un cuțit
22 iunie 2026
Ziarul de Garda
16 ani de închisoare pentru tânărul de 23 de ani care și-a ucis mama în urma unui conflict
16 iunie 2026
Actual de Cluj
Femeie din Cluj condamnată la închisoare pentru furt de curent electric, prejudiciu de mii de euro
10 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

