Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Special Arad →Motociclist de 19 ani, prins în oraș cu 110 km la oră
Notele editorului
Inspectoratul de Poliție informează că miercuri, 17 iunie, un tânăr motociclist a fost amendat și a rămas fără carnet după ce a condus prin oraș…
The post Motociclist de 19 ani, prins în oraș cu 110 km la oră appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.
Citește și aceste articole
Monitorul de Neamt
Biciclist lovit în Piatra-Neamț. Șoferul de 72 de ani și-a continuat drumul
25 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

