Reșița se pregătește de cel mai energic weekend al verii, când muzica și vibe-ul de festival pun stăpânire pe Platforma Câlnicel. Trei seri la rând, orașul va vibra în ritm de rock, hip-hop, latino și clasic, cu artiști de renume, precum Dirty Shirt, GRASU XXL, Pepe și Teo Milea, dar și mulți alții. Mult așteptatul […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →