Deputata Simona Bucura-Oprescu, reconfirmată în funcția de președintă OFSD Argeș. ”Argeșul pe mâini bune! România pe mâini bune!” În prezența a peste 700 de delegate și invitați din conducerea județeană și națională a PSD, dar și din mediul academic și de afaceri, Organizația Femeilor Social Democrate Argeș și-a ales echipa de conducere în cadrul Conferinței […]

Citește articolul complet pe Obiectiv Argesean →