Robert Negoiță, primarul Sectorului 3, a transmis bucureștenilor că îi așteaptă săptămâna aceasta la o nouă discuție. A dat startul întâlnirilor periodice. Prima discuție va avea loc mâine în Parcul Emil Gârleanu. Negoiță a dat […]

Articolul Dl. Negoiță reîncepe sezonul de ședințe de sector. Prima e peste câteva zile, în Parcul Emil Gârleanu, iar ordinea de zi e exhaustivă: „Tot ce ține de S3!” apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →