„Nu îl cunosc, n-am ce să comentez eu. Am spus și mă țin de cuvânt: ce a spus președintele, pe cine propune, pe ăla îl votez și, cu asta, basta. Ce am spus, aia fac. E problema lor. Nici nu îl cunosc pe Veștea”, a declarat Gigi Becali, precizând că va vota Guvernul Veştea. Gigi […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →