Filarmonica Pitești își încheie săptămâna cu două evenimente speciale, programate joi și vineri la Centrul Multifuncțional: concertul extraordinar de închidere a stagiunii a XIX-a și un recital cameral care aduce pe aceeași scenă experiența și tinerețea. Joi, 18 iunie, de la ora 19.00, orchestra simfonică a Filarmonicii Pitești va susține concertul pop-simfonic de închidere a […]
The post Două seri de muzică la Filarmonica Pitești: Paula Seling în concertul de închidere a stagiunii și un recital cameral cu trei generații de artiști appeared first on Criterii.ro.

