Un șofer ieșean și-a avariat mașina după ce a intrat de pe o uliță sătească pe un drum județean aflat în lucru. Diferența de nivel a carosabilului a dus la un incident pentru care asigurătorul a cerut despăgubiri Consiliului Județean. După cinci ani de procese, cazul a fost soluționat de Judecătorie. În sesizarea depusă la […]
Un șofer ieșean și-a distrus mașina când a intrat de pe o uliță sătească pe un drum județean. Ce s-a întâmplat după 5 ani de procese
Notele editorului
Un șofer ieșean și-a avariat mașina după ce a intrat de pe o uliță sătească pe un drum județean aflat în lucru. Diferența de nivel a carosabilului a dus la un incident pentru care asigurătorul a cerut despăgubiri Consiliului Județean. După cinci ani de procese, cazul a fost soluționat de Judecătorie. În sesizarea depusă la […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

