Au început lucrările de reabilitare a pistei de biciclete care pornește din Timișoara și ajunge până la granița cu Serbia, unde traseul continuă spre Zrenjanin. Amenajată în urmă cu peste zece ani de-a lungul Canalului Bega, pista a devenit una dintre cele mai populare rute pentru cicliștii din România și Serbia. În timp, infrastructura s-a […]

Citește articolul complet pe Vocea Timisului →