Argeșeanul Miguel Gane va susține joi, 25 iunie, de la ora 19:00, pe scena Teatrului „Alexandru Davila”, spectacolul-poem intitulat „CE AM LĂSAT ÎNTRE NOI”. Evenimentul este organizat cu sprijinul Consiliului Județean Argeș și în parteneriat cu Centrul „Doina Argeșului” și face parte dintr-un turneu de prezentare și lansare de carte, în cadrul unui proiect care […]

The post De la Lerești pe marile scene ale lumii! Miguel Gane aduce la Pitești spectacolul anului first appeared on Ziarul Argeşul – ediţia online.

Citește articolul complet pe Argesul →