Primăria Municipiului Buzău a anunțat că va scoate la concurs postul de conducere al unei importante instituții de cultură care s-a confruntat, în ultima perioadă cu câteva demisii răsunătoare. Este vorba despre postul de manager al Centrului Cultural ˝Alexandru Marghiloman˝ Buzău, rămas vacant după demisia înaintată de Florina Potârniche, în această primăvară. Candidații au de […]

Citește articolul complet pe Sansa News →