Lotul echipei FC Argeș s-a reunit luni, 15 iunie, și a început pregătirile pentru noul sezon competițional. La prima ședință de pregătire, tehnicianul Bogdan Andone a avut la dispoziție 28 de jucători. Printre aceștia nu s-a numărat și Ricardo Matos, dar acesta a lipsit motivat și se va alătura colegilor în această săptămână. În această […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →