Articolul care spune lucrurilor pe nume!

Premierul desemnat Adrian Veștea a confirmat că s-a întâlnit marți cu președintele Nicușor Dan, precizând că șeful statului l-a încurajat să rămână implicat în procesul de învestire a noului guvern. El a răspuns astfel, întrebat dacă s-a întâlnit marți cu președintele Nicușor Dan și dacă s-a gândit să-și depună mandatul. ‘Am avut și astăzi, și […]

Articolul Veștea: Am avut o întâlnire marți cu președintele Dan, m-a încurajat să rămân în continuare implicat apare prima dată în Evenimentdeolt.ro.

Citește articolul complet pe Eveniment de Olt →