
Târgumureșenii rămân, așadar, cu aceeași realitate dură: patru zile de muzică și lumini scumpe, urmate de o întoarcere la un oraș îngropat în gunoaie, dar cu conturile primăriei serios ușurate. În timp ce târgumureșenii se plâng zilnic de mizeria de pe străzi, de managementul dezastruos al deșeurilor și de scandalurile administrative care țin constant prima …

