Mercedes va primi penalizări pe grila de start în a doua parte a sezonului, avertizează Juan Pablo Montoya, fost pilot de Formula 1. Echipa lui Toto Wolff a arătat în ultima perioadă mari probleme de fiabilitate pe monoposturile lui George Russell și Kimi Antonelli. Montoya avertizează că echipa germană va ajunge inevitabil în situația de […]

© G4Media.ro.

Citește articolul complet pe G4Media →