Cetățenii din Drăguțești au rămas fără apă la robinet după ce o avarie a avut loc la rețeaua de distribuție a apei. „Aparegio Gorj S.A. – CED TARGU-JIU, anunţă întreruperea furnizarii apei potabile în data de 16.06.2026, în intervalul orar 14:15- 16:15, ca urmare a avariei apărute la rețeaua de distribuție apa potabilă în localitatea …
Articolul Cetățenii din Drăguțești au rămas fără apă la robinet apare prima dată în Gorj Tv.

