Biciclist rănit după o depășire pe DN 15, în Zănești. Victima, un bărbat de 49 de ani, a fost transportată la spital după ce a fost acroșată de un autoturism. Accidentul s-a produs pe DN 15 La data de 15 iunie a.c., la ora 20:56, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier Neamț au intervenit la un […]

Articolul Biciclist rănit după o depășire pe DN 15, în Zănești apare prima dată în Monitorul de Neamț.

Citește articolul complet pe Monitorul de Neamt →