Administratorul unei societăți comerciale din comuna suceveană Dolhești a rămas fără peste 100.190 de lei după ce a fost victima unei înșelăciuni telefonice. Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Suceava, bărbatul a sesizat polițiștii din Fălticeni în data de 12 iunie, reclamând faptul că, în ziua precedentă, a fost convins să transfere bani …

Citește articolul complet pe Radio As Suceava →