Liderul senatorilor AUR, Petrişor Peiu, atrage atenţia că, după cinci ani în care România a fost guvernată de coaliţia PSD-PNL-USR-UDMR, în diferite formule politice, rezultatele sunt inflaţie de peste 10%, datorii record, dobânzi duble şi o economie aflată în stagnare, în timp ce principala preocupare a puterii a rămas lupta împotriva „extremiştilor”. Citeste mai mult

Citește articolul complet pe Money →