Primăria Municipiului Călărași anunță demararea unei campanii de deratizare pe domeniul public, programată să se desfășoare în perioada 16 – 19 iunie 2026. Acțiunea are ca scop principal eliminarea populației de rozătoare și menținerea unui nivel optim de igienă și siguranță publică în oraș. Conform graficului stabilit, echipele specializate vor interveni zilnic în două intervale […]

Post-ul Primăria Municipiului Călărași anunță demararea unei campanii de deratizare pe domeniul public, programată să se desfășoare în perioada 16 – 19 iunie apare prima dată în Atitudinea din Calarasi.

Citește articolul complet pe Atitudinea din Calarasi →