Într-o nouă ediție a emisiunii „Martorii”, transmisă de Gândul, Stelian Ogică a povestit cum a trăit în penitenciar și ce însemna să găsești un loc de dormit într-o cameră în care erau de câteva ori mai mulți oameni decât capacitatea normală. Urmărește aici, integral, emisiunea „Martorii”. Ogică spune că, în acea perioadă, condițiile erau extrem […]

Citește articolul complet pe Gândul →