O nouă situație care ridică semne de întrebare cu privire la respectarea regulilor de circulație a fost surprinsă în Cluj-Napoca. Un șofer și-a lăsat autoturismul chiar în dreptul unui indicator rutier care interzice oprirea și staționarea vehiculelor. Fotografia a fost realizată în apropierea unei…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →