Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Digi24 →CM 2026. Fanii japonezi au făcut curat lună după meciul cu Olanda, continuând tradiția Cupei Mondiale: „Suntem politicoși”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Microbiștii japonezi au devenit cunoscuți în întreaga lume pentru faptul că lasă stadioanele impecabile înainte de a pleca, iar acest lucru nu a fost diferit după remiza palpitantă, scor 2-2, de la Cupa Mondială, împotriva Olandei, scrie New York Times.
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
VIDEO Suporterii Japoniei impresionează la Cupa Mondială: Au strâns toate gunoaiele rămase, după meciul cu Olanda
15 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

