Elevii Școlii Gimnaziale „Mihai Viteazu” din Șelimbăr, inclusiv cei din structura Veștem, au obținut rezultate remarcabile la etapa județeană a Festivalului-Concurs Național „CDIdei în Cărți”, competiție dedicată promovării lecturii, creativității și muncii în echipă. Cele patru echipe înscrise în concurs au reprezentat cu succes unitatea de învățământ, iar două dintre acestea au reușit să se […]
Articolul Două echipe de elevi din Veștem, calificate la etapa națională a Festivalului „CDIdei în Cărți” apare prima dată în Sibiu 100.
Citește articolul complet pe Sibiu 100% →
