Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a anunțat  prognoza meteo pentru intervalul 14-21 iunie. Un nou episod de ploi și vijelii este așteptat duminică și luni, iar apoi vremea începe să se încălzească, potrivit meteorologilor.  Începând cu data de 18 iunie temperaturile vor crește treptat, iar în vestul țării sunt așteptate temperaturi de 35 de grade, …

Articolul Cum va fi vremea săptămâna viitoare apare prima dată în Opinia Buzău.

Citește articolul complet pe Opinia Buzau →