Panică în rândul localnicilor din Tocile, județul Sibiu, după ce prezența unui urs a fost semnalată vineri seară pe străzile din localitate. Autoritățile au reacționat imediat, emițând un mesaj de avertizare prin sistemul RO-Alert pentru a-i avertiza pe oameni cu privire la pericolul iminent și pentru a le cere să rămână în case. Alerta a […]

Source

Citește articolul complet pe Sibiu News →