Guvernarea trebuie asumată de PSD și AUR, care dețin majoritatea în Parlament, spune la RFI vicepreședintele PNL Gheorghe Falcă. ”Eu știu că domnul Grindeanu are insomnii atunci când se gândește la poziția lui de fost prim-ministru, când îl mângâia pe funduleț domnul Dragnea și-l trimitea în cabinetul de prim-ministru, dar eu cred că și-a revenit […]

Articolul Gheorghe Falcă: Grindeanu e laș, să-l văd premier, să ne arate din știința lui apare prima dată în PS News.

Citește articolul complet pe PS News →