Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Stirilekanald →VIDEO Gelozia l-a împins spre un gest extrem. Un bărbat din Bacău și-a înjunghiat soția și apoi a vrut să se sinucidă
Notele editorului
Un incident șocant a avut loc aseară în județul Bacău, unde un bărbat în vârstă de 52 de ani a încercat să-și omoare soția, după care a încercat să-și curme și el viața. Amândoi au fost transportați de urgență la spital cu răni grave.
Citește și aceste articole
Știrile Pro TV
Un bărbat din Bacău și-ar fi înjunghiat soția în spate, apoi s-a rănit cu același cuțit. Ambii au ajuns la spital
11 iunie 2026
Moldpress - R. Moldova
Caz tragic la Strășeni. Un bărbat a decedat, după ce soția sa i-ar fi aplicat lovituri cu un obiect ascuțit
26 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

