Doi tineri din comuna Florești au fost condamnați definitiv de Curtea de Apel Cluj pentru tăiere ilegală și furt de arbori, după ce au fost surprinși în flagrant de personalul silvic în timp ce sustrăgeau lemn de foc dintr-o pădure de pe raza localității Sălicea. Instanța de control judiciar a majorat pedeapsa unuia dintre inculpați, […]

Articolul Doi tineri din Florești, condamnați după ce au fost prinși în flagrant la furat de lemne apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

Citește articolul complet pe Gazeta de Cluj →