Un bărbat din județul Cluj a fost condamnat definitiv la un an de închisoare cu executare după ce a încălcat în mod repetat un ordin de protecție emis împotriva sa, revenind de patru ori la domiciliul mamei sale într-o singură zi, în ciuda interdicțiilor impuse de polițiști. Potrivit hotărârii instanței, conflictul a izbucnit în octombrie […]
Articolul Bărbat condamnat după ce și-a încălcat de patru ori ordinul de protecție apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

