Cam fiecare primar al sectoarelor din București a anunțat (de cele mai multe ori și cu dovadă video) măcar o dată momentul în care câte un garaj sau magazie a fost demolat(ă). Negoiță cu chioșcurile […]

Articolul VIDEO | Băluță, acum Demolition Man. Anunță că mai multe magazii construite ilegal au fost puse la pământ de primărie, după ce proprietarul a refuzat s-o facă. Și e abia începutul apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →