Descoperire cumplită într-o locuinţă din Galaţi. Un copil de doar 2 ani a fost găsit mort, după ce pompierii au spart uşa apartamentului la solicitarea unei rude care nu mai reuşea să ia legătura cu familia. În casă se aflau mama copilului, o tânără de 22 de ani, şi alţi doi minori, de 2 şi 5 ani, deshidrataţi şi subnutriţi. Femeia a fost dusă la Psihiatrie, iar poliţiştii încearcă acum să stabilească împrejurările în care s-a produs tragedia.

Citește articolul complet pe Observator News →