Descoperire cumplită într-o locuinţă din Galaţi. Un copil de doar 2 ani a fost găsit mort, după ce pompierii au spart uşa apartamentului la solicitarea unei rude care nu mai reuşea să ia legătura cu familia. În casă se aflau mama copilului, o tânără de 22 de ani, şi alţi doi minori, de 2 şi 5 ani, deshidrataţi şi subnutriţi. Femeia a fost dusă la Psihiatrie, iar poliţiştii încearcă acum să stabilească împrejurările în care s-a produs tragedia.
Misterul morţii copilului de 2 ani din Galaţi. Mama s-a baricadat în casă cu fraţii lui, flămânzi şi speriaţi
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Descoperire cumplită într-o locuinţă din Galaţi. Un copil de doar 2 ani a fost găsit mort, după ce pompierii au spart uşa apartamentului la solicitarea unei rude care nu mai reuşea să ia legătura cu familia. În casă se aflau mama copilului, o tânără de 22 de ani, şi alţi doi minori, de 2 şi 5 ani, deshidrataţi şi subnutriţi. Femeia a fost dusă la Psihiatrie, iar poliţiştii încearcă acum să stabilească împrejurările în care s-a produs tragedia.
Citește și aceste articole
Observator News
Copil de 2 ani din Galaţi, găsit mort în apartament. Alţi doi fraţi, subnutriţi, duşi la spital
10 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

