Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Știrile Pro TV →Momentul în care două fetițe, de 10 și 11 ani, au fost spulberate de o mașină, într-o intersecție din Sălaj
Notele editorului
Două fetițe de 10 și 11 ani, care se plimbau pe o bicicletă, au fost rănite grav după ce au fost izbite în plin de o mașină, în județul Sălaj.
Citește și aceste articole
Stirilekanald
VIDEO Două fetițe din Sălaj au fost lovite în plin de o mașină în timp ce se plimbau pe o bicicletă
9 iunie 2026
Observator News
Două fete de 12 ani, la spital după ce au căzut cu trotineta. Alte două minore, cercetate pentru că au mutat-o
12 iunie 2026
Știri Pe Surse
Doi adolescenți au ajuns la spital după ce trotineta cu care circulau a fost lovită de un autoturism
28 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

