Consiliul Județean Timiș pregătește una dintre cele mai ample investiții în infrastructura sportivă din România. Președintele instituției, Alfred Simonis, a anunțat demararea proiectului „Complexul Multifuncțional Timiș 4 All”, care urmează să fie construit la limita dintre municipiul Timișoara și comuna Giroc și care se dorește a deveni cel mai mare complex sportiv din țară. Potrivit […]

The post Cel mai mare complex sportiv din România va fi construit la granița dintre Timișoara și Giroc. Alfred Simonis: „Avem primele imagini” appeared first on Ziua de

Citește articolul complet pe Ziua de Vest →