Prima zi de serenade ale absolvenților Universității de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie „George Emil Palade” din Târgu Mureș, a avut loc luni, 8 iunie 2026 și marchează un moment special de încheiere a parcursului academic. În acest fel, absolvenții reușesc să își exprime recunoștința față de profesorii și colegii cu care au petrecut șase […]

Post-ul Absolvenții UMF și-au luat rămas-bun de la profesori prin tradiția serenadelor apare prima dată în Citește articolul complet pe Zi De Zi →