ACCIDENT rutier în Sebeș: A intrat cu mașina într-un gard după ce a condus băut și fără permis. Bărbatul, reținut de polițiști

Un accident rutier s-a produs duminică, 7 iunie, pe o stradă din Sebeș. Un bărbat a intrat cu mașina într-un gard, după ce a condus băut și fără permis.

Citește articolul complet pe Alba24 →