Încă o zi de vineri de mare succes pe șantierul de la linia 36. Pare-se că la final de săptămână muncitorii au zi foarte-foarte scurtă sau „lucrează de acasă”, cum se poartă la locurile de […]

Articolul FOTO | Șantierul de la linia 36 parcă e abandonat. Strada Turmelor și Reînvierii sunt distruse, iar muncitorii iar „lucrează de acasă” apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →