Apple a eliminat aplicația Max Messenger, susținută de statul rus, din App Store, au transmis dezvoltatorii pe 4 iunie. Platforma de mesagerie nu mai poate fi descărcată de utilizatorii noi, deși aplicațiile deja instalate continuă să funcționeze. Potrivit straitstimes, compania nu a oferit nicio explicație oficială pentru această decizie drastică. Aplicație de mesagerie dispare din […]
Apple retrage o aplicație de mesagerie din App Store. Cine sunt utilizatorii afectați
Notele editorului
Apple a eliminat aplicația Max Messenger, susținută de statul rus, din App Store, au transmis dezvoltatorii pe 4 iunie. Platforma de mesagerie nu mai poate fi descărcată de utilizatorii noi, deși aplicațiile deja instalate continuă să funcționeze. Potrivit straitstimes, compania nu a oferit nicio explicație oficială pentru această decizie drastică. Aplicație de mesagerie dispare din […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

