Bărbatul în vârstă de aproximativ 55 de ani din satul Roandola, județul Sibiu, care a încercat să își curme viața în urmă cu o săptămână printr-un gest extrem de o cruzime rară, a fost transferat recent de la Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș la unitatea medicală similară din Oradea. Medicii continuă eforturile pentru […]

Source

Citește articolul complet pe Sibiu News →