O femeie a recunoscut că a mințit la notar, iar declarația ei a fost folosită ulterior pentru clasarea unei sesizări depuse la Inspectoratul Teritorial de Muncă într-un dosar care a ajuns pe masa Tribunalului Cluj. Instanța a admis acordul de recunoaștere a vinovăției încheiat cu DNA – Serviciul Teritorial Alba Iulia și a dispus renunțarea […]

Articolul O declarație dată la notar a ajuns dosar penal la Tribunalul Cluj după o sesizare privind o angajare fictivă apare prima dată în Ziar Gazeta de Cluj.

Citește articolul complet pe Gazeta de Cluj →