Astăzi, copiii internați în secțiile celei mai mari unități medicale din județul Buzău au avut parte de o surpriză pregătită de Primăria Buzău, cu ajutorul ,,complicilor” din spital. „De 1 iunie, fiecare copil merită să fie sărbătorit și să simtă că este special. Din acest motiv, ne-am propus să transformăm o zi petrecută în spital […]

Citește articolul complet pe Jurnal de Buzau →