Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihon →Meciul decisiv cu Steaua a fost ultimul pentru golgheterul Filip Gardasevic sub culorile echipei CSM Oradea
Notele editorului
Filip Gardasevic a jucat timp de trei sezoane la CSM Oradea, fiind de fiecare dată golgheterul echipei noastre și totodată cel mai bun marcator al Superligii Naționale de polo.
Citește și aceste articole
Tenis de Camp
Alexander Zverev triumfă la Roland Garros și își reafirmă dorința de a câștiga din nou
8 iunie 2026
Bihoreanul
Polo: CSM Oradea l-a transferat pe Dmitrii Kholod, un jucător cu experiență internațională
18 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

