Turistul inconştient, care a fost rănit de urs pe Transfăgărășann timp ce îi dădea de mâncare din maşină, a fost amendat de jandarmii argeșeni. Bărbatul a ignorat zecile de panouri de avertizare în care se arată explicit că aceste gesturi sunt extrem de periculoase și se pedepsesc. IJJ Argeș a transmis un comunicat de presă […]

Articolul Turistul rănit de urs pe Transfăgărășan, amendat de jandarmii argeșeni cu 20.000 de lei! apare prima dată în Universul argesean.

Citește articolul complet pe Universul Argesean →