Ilie Bolojan nu exclude o nouă nominalizare de premier, dar spune că acest scenariu ar fi ultima variantă. Premierul interimar a declarat că PSD "a intrat în boscheţi" de trei săptămâni şi nu vine cu propuneri. "După ce a dărâmat în mod iresponsabil Guvernul, PSD fuge de răspundere", a acuzat el. 

Citește articolul complet pe Observator News →