Sediul modernizat al Inspectoratul de Poliție Județean Alba, inaugurat. Investiție de peste 30 de milioane de lei

Sediul modernizat al Inspectoratul de Poliție Județean Alba, inaugurat: Investiție de peste 30 de milioane de lei Sediul Inspectoratul de Poliție Județean Alba a fost inaugurat oficial, marți, 26 mai 2026 după finalizarea lucrărilor de reabilitare și modernizare derulate în ultimii doi ani printr-un proiect finanțat din fonduri europene și naționale, în cadrul Planului Național […]

Sediul modernizat al Inspectoratul de Poliție Județean Alba, inaugurat. Investiție de peste 30 de milioane de lei

Citește articolul complet pe Ziarulunirea →