Printr-un mesaj emoționat postat pe pagina sa de Facebook, Cristina Laslo, căpitanul echipei naționale de handbal și-a luat rămas-bun de la Gloria Bistrița, unde a activat în ultimii 4 ani. Aceasta a avut un mesaj special și pentru suporteri, cărora le-a transmis că au făcut fiecare victorie să se simtă altfel și că vor rămâne […]
The post Mesajul emoționant, de rămas-bun, al Cristinei Laslo pentru suporterii Gloriei: „Ați făcut fiecare victorie să se simtă altfel. Rămâneți în inima mea” appeared first on Bistrițeanul.ro.

