Horia Brenciu a publicat pe Facebook un mesaj emoționant după ce a revăzut imagini filmate în urmă cu 35 de ani, în perioada liceului. Artistul a distribuit și un videoclip în care interpreta la pian piesa „Imagine”, mărturisind că abia acum a observat reacția impresionantă a colegilor săi din sala
Horia Brenciu a revăzut după 35 de ani imaginile care l-au făcut să plângă: „N-a fost nimic regizat
Notele editorului
Horia Brenciu a publicat pe Facebook un mesaj emoționant după ce a revăzut imagini filmate în urmă cu 35 de ani, în perioada liceului. Artistul a distribuit și un videoclip în care interpreta la pian piesa „Imagine”, mărturisind că abia acum a observat reacția impresionantă a colegilor săi din sala
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

